Opis
Ładowarka 27V do odkurzacza pionowego Yisora N300. Kompaktowa i lekka konstrukcja — łatwa w przechowywaniu. Stabilne i szybkie ładowanie z ochroną przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem. Proste podłączenie — plug-and-play. Kompatybilna z Yisora N300.
Specyfikacje
| Numer artykułu | 3390 |
| EAN | 8721081225503 |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie dla marki | Yisora |
| Waga w gramach | 78 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Zawartość | 1x zasilacz |
| Kolor | Czarny |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 0.5 A |
| Napięcie wyjściowe | 27 V |
| Pasuje do modelu: | Yisora N300 steelstofzuiger |
| Funkcje bezpieczeństwa | > Wysoka wydajność i niezawodność > Automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia > Automatyczne wyłączanie termiczne > Ochrona przed zwarciem i przepięciem > Niski poziom hałasu |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!

