Opis
Ładuj swój VTech Kidi DJ Mix Music Player bez wysiłku z nową ładowarką. Jeśli ładowarka Twojego VTech Kidi DJ Mix Music Player jest zużyta, uszkodzona na wakacjach lub może ją zgubiłeś, to zasilacz do VTech Kidi DJ Mix Music Player jest doskonałą alternatywą dla oryginalnego zasilacza. Ładowarka ma porównywalną jakość z oryginałem, dzięki czemu możesz bezpiecznie i szybko ładować swój VTech KidiDreams, za każdym razem!
Inteligentny system ochrony
Ładowarka GO SOLID! do VTech Kidi DJ Mix Music Player jest wyposażona w wiele inteligentnych zabezpieczeń, które zapewniają, że Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione. Ładowanie urządzenia jest więc niezwykle szybkie i bezpieczne.
Specyfikacje
| Numer artykułu | 839 |
| Złącze | Dedykowane marce |
| Odpowiednie dla marki | VTech |
| Pasuje do modelu | VTech Kidi DJ Mix Muziekspeler |
| Waga w gramach | 52 |
| Kolor | Biały |
| Długość kabla (cm) | 100 |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 0.8 A |
| Napięcie wyjściowe | 6 V |
| Gwarancja | 1 Rok |
| Odpowiednie do | VTech Kidi DJ Mix Muziekspeler |
| Zawartość | 1x zasilacz |
| Funkcje bezpieczeństwa | Wysoka wydajność i niezawodność, Automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia, Automatyczne wyłączanie termiczne, Ochrona przed zwarciem i przepięciem, Niski poziom hałasu |
| EAN | 8720908829696 |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!

