Opis
Ładowarka zastępcza do przełączników Ubiquiti XG 6 zasilanych przez Ethernet (6/8 portów). Parametry wyjścia: 54V, 3,9A. Pasuje do modeli ADS-210NX-48-1 i ADS-210NX-48-1540210E. Kompaktowa konstrukcja przeznaczona do ciągłej pracy, łatwy montaż i standardowa polaryzacja. kompatybilna z Ubiquiti.
Specyfikacje
| Numer artykułu | 3309 |
| Złącze | Dedykowane marce |
| Rozmiar | 114 x 51 x 27mm |
| EAN | 8721081224650 |
| Gwarancja | 1 Rok |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie do | Ubiquiti |
| Odpowiednie dla marki | Ubiquiti |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla (cm) | 250 |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 3 A |
| Napięcie wyjściowe | 64 V |
| Pasuje do modelu | Ubiquiti Networks UniFi XG 6 PoE US-XG-6POE 6-poorts rack-mountbare switch |
| Numer części | ADS-210NX-48-1 |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!

