Opis
Ta ładowarka do klawiatury GO SOLID! to idealna ładowarka, aby ponownie uruchomić swoją klawiaturę. Ładowarka GO SOLID! ma dokładnie takie same specyfikacje jak oryginalna ładowarka. Jest smukła, lekka, ale wytrzymała.
Kompatybilna z:
- Kompatybilna z Roland E-12 Klawiatura
- Kompatybilna z Roland E-14 Klawiatura
- Kompatybilna z Roland E-16 Klawiatura
- Kompatybilna z Roland E-200 Klawiatura
Ładowarka do klawiatury GO SOLID! posiada następujące cechy:
- Smukła i lekka
- Długi kabel
- Inteligentna ochrona
- Można używać z poniższymi typami:
Inteligentny system ochrony
Ładowarka do klawiatury GO SOLID! jest wyposażona w wiele inteligentnych zabezpieczeń, które zapewniają, że Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione.
Specyfikacje
| Numer artykułu | 2156 |
| Złącze | Dedykowane marce |
| EAN | 8721081213005 |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie dla marki | Roland |
| Waga w gramach | 113 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Zawartość | 1 x zasilacz GO SOLID! |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla (cm) | 100 |
| Marka | GO SOLID! |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Typ złącza | Dedykowane marce |
| Prąd wyjściowy (A) | 2 A |
| Pasuje do modelu | Roland E-12 Keyboard Roland E-14 Keyboard Roland E-16 Keyboard Roland E-200 Keyboard |
| Funkcje bezpieczeństwa | > Wysoka wydajność i niezawodność > Automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia > Automatyczne wyłączanie termiczne > Ochrona przed zwarciem i przepięciem > Niski poziom hałasu |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!

