Opis
Naładuj swoją huśtawkę Maxi-Cosi Cassia bez wysiłku z nową ładowarką. Jeśli ładowarka Twojej huśtawki Maxi-Cosi Cassia jest zużyta, uszkodzona na wakacjach lub być może ją zgubiłeś, ten zasilacz do huśtawki Maxi-Cosi Cassia jest doskonałym zamiennikiem dla Twojej oryginalnej ładowarki. Zasilacz ma jakość porównywalną z oryginałem, dzięki czemu możesz bezpiecznie i szybko naładować swoją huśtawkę Maxi-Cosi Cassia, za każdym razem!
Inteligentny system ochrony
Ładowarka GO SOLID! Maxi-Cosi Cassia Huśtawka jest wyposażona w wiele inteligentnych zabezpieczeń, które zapewniają, że Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione. Ładowanie urządzenia jest więc niezwykle szybkie i bezpieczne.
GO SOLID!
GO SOLID to nowa, ale już uznana marka ładowarek z Holandii. GO SOLID zarządza produkcją we własnym zakresie, co pozwala im zapewnić jakość, jakiej klienci oczekują od ładowarki. To już zaowocowało ponad 50 000 zadowolonych użytkowników w Holandii.
Specyfikacje
| Numer artykułu | 670 |
| Złącze | Dedykowane marce |
| Odpowiednie dla marki | Maxi-Cosi |
| Pasuje do modelu | Maxi-Cosi Cassia Babyschommel |
| Waga w gramach | 85 |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla (cm) | 100 |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 2A |
| Napięcie wyjściowe | 5V |
| Gwarancja | 1 Rok |
| Funkcje bezpieczeństwa | > Wysoka wydajność i niezawodność > Automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia > Automatyczne wyłączanie termiczne > Ochrona przed zwarciem i przepięciem > Niski poziom hałasu |
| EAN | 8720908827807 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Zawartość | 1x zasilacz |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!

