Opis
Ładuj swój elektryczny skuter bez wysiłku z nową ładowarką. Jeśli ładowarka Twojego elektrycznego skutera jest zużyta, uszkodzona na wakacjach lub może ją zgubiłeś, to zasilacz Power dla skutera elektrycznego jest doskonałym zamiennikiem dla Twojej oryginalnej ładowarki. Ładowarka ma porównywalną jakość do oryginału, dzięki czemu możesz bezpiecznie i szybko ładować swój elektryczny skuter, za każdym razem!
Inteligentny system ochrony
Ładowarka GO SOLID! elektryczny skuter jest wyposażona w wiele inteligentnych zabezpieczeń, które zapewniają, że Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione. Ładowanie Twojego urządzenia jest więc niezwykle szybkie i bezpieczne.
Kompatybilna z:
- Kaabo Wolf King
- Kaabo Wolf King Gt Pro
Specyfikacje
| Numer artykułu | 983 |
| Złącze | Dedykowane marce |
| Rozmiar | 1.5 M |
| EAN | 8721081202009 |
| Gwarancja | 1 Rok |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie dla marki | Kaabo |
| Waga w gramach | 250 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla (cm) | 250 |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 2A |
| Pasuje do modelu | Kaabo Wolf King, Kaabo Wolf King Gt Pro |
| Funkcje bezpieczeństwa | Wysoka wydajność i niezawodność, Automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia, Automatyczne wyłączanie termiczne, Ochrona przed zwarciem i przepięciem, Niski poziom hałasu |
| Napięcie wyjściowe | 84 V |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!
