Opis
Ładowarka GO SOLID! do roweru stacjonarnego Domyos VM 500 to idealna ładowarka do ponownego ładowania Twojego roweru stacjonarnego Domyos VM 500. Ładowarka ma dokładnie te same specyfikacje co Twoja oryginalna ładowarka, jest smukła i lekka, ale jednocześnie solidna. Dzięki temu ładowarka jest łatwa w użyciu i możesz ją zabrać wszędzie, aby zasilić swój rower stacjonarny Domyos VM 500.
Inteligentny system ochrony
Ładowarka GO SOLID! do roweru stacjonarnego Domyos VM 500 jest wyposażona w wiele inteligentnych zabezpieczeń, które zapewniają, że Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione. Ładowanie roweru stacjonarnego Domyos VM 500 odbywa się więc niezwykle szybko i bezpiecznie, co czyni tę ładowarkę niezawodną.
Specyfikacje
| Numer artykułu | 1136 |
| Złącze | Dedykowane marce |
| EAN | 8721081203396 |
| Gwarancja | 1 Rok |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie dla marki | Domyos |
| Waga w gramach | 113 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Zawartość | 1x zasilacz |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla (cm) | 100 |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 2 A |
| Opakowanie | Opakowanie detaliczne |
| Napięcie wyjściowe | 9V |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!


