Opis
Zamienna ładowarka do Bosch Flexxo BCH3P210 21.6 V. GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Bosch — zapewnia stabilne ładowanie akumulatorów 21.6 V, ochronę przed przepięciami i przeciążeniem oraz precyzyjną kontrolę napięcia. Kompaktowa konstrukcja, łatwa wymiana zamiast oryginalnej ładowarki.
Specyfikacje
| Numer artykułu | 3318 |
| EAN | 8721081224773 |
| Kod producenta urządzenia: | 12019021 |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie dla marki | Bosch |
| Waga w gramach | 151 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Zawartość | 1x zasilacz |
| Kolor | Czarny |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 0.5 A |
| Napięcie wyjściowe | 27 V |
| Pasuje do modelu: | BBH2P214L/01, BBH32101/01, BBHL22140/01, BBHL22141/01, BBHL2GOLD/01 , BCH3ALL21/01, BCH3K210/01, BCH3P210/01, BHN2140L/01, BHN24L/01, BHNL21PRO/01, VCH4XTRM/01 |
| Funkcje bezpieczeństwa | > Wysoka wydajność i niezawodność > Automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia > Automatyczne wyłączanie termiczne > Ochrona przed zwarciem i przepięciem > Niski poziom hałasu |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!

