Opis
Naładuj swojego Boscha bez wysiłku dzięki nowemu zasilaczowi. Jeśli ładowarka Twojego Boscha jest zużyta, uszkodzona na wakacjach lub może ją zgubiłeś, ten zasilacz Power dla Boscha jest doskonałą alternatywą dla Twojego oryginalnego zasilacza. Zasilacz jest porównywalnej jakości z oryginalnym, dzięki czemu możesz bezpiecznie i szybko naładować swojego Boscha, za każdym razem!
Modele kompatybilne
Ta ładowarka Bosch jest kompatybilna z następującymi modelami:
- Bosch BBH51830/01
- Bosch BBH51840/01
- Bosch BCH51840/01
- Bosch BCH51841/01
- Bosch BCH51842/01
- Bosch BCH6ATH18/01
- Bosch BCH6ATH18A/01
- Bosch BCH6ATH18B/01
- Bosch BBH51830/03
- Bosch BBH51840/03
- Bosch BBH85B1/03
- Bosch BBH85B2/03
- Bosch BCH6ATH18/03
- Bosch BCH6ATH18A/03
- Bosch BCH6ATH18B/03
- Bosch BCH85N/03
Długi kabel
Ładowarka jest dostarczana z kablem zasilającym. Od początku do końca ładowarka ma długość ponad 1 metra! Dzięki temu masz wystarczającą swobodę ruchu, aby naładować swojego odkurzacza Bosch prawie wszędzie.
Inteligentny system ochrony
Adapter Bosch GO SOLID! jest wyposażony w wiele inteligentnych zabezpieczeń, które zapewniają, że Twoje urządzenie jest zawsze dobrze chronione. Ładowanie urządzenia jest więc niezwykle szybkie i bezpieczne.
Specyfikacje
| Numer artykułu | 753 |
| Złącze | Dedykowane marce |
| EAN | 8720908828866 |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie dla marki | Bosch |
| Waga w gramach | 78 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 0,2 A |
| Napięcie wyjściowe | 22 V |
| Pasuje do modelu: | Bosch BBH51830/01, Bosch BBH51840/01, Bosch BCH51840/01, Bosch BCH51841/01, Bosch BCH51842/01, Bosch BCH6ATH18/01, Bosch BCH6ATH18A/01, Bosch BCH6ATH18B/01, Bosch BBH51830/03, Bosch BBH51840/03, Bosch BBH85B1/03, Bosch BBH85B2/03, Bosch BCH6ATH18/03, Bosch BCH6ATH18A/03, Bosch BCH6ATH18B/03, Bosch BCH85N/03 |
| Funkcje bezpieczeństwa | > Wysoka wydajność i niezawodność > Automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia > Automatyczne wyłączanie termiczne > Ochrona przed zwarciem i przepięciem > Niski poziom hałasu |
| Zawartość | 1x zasilacz |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!
