Opis
Ładowarka zamienna GO SOLID! do pionowych odkurzaczy Dreame R10 Pro i R10 Pro Aqua. Kompaktowa konstrukcja zapewnia bezpieczne i stabilne ładowanie. Prosta instalacja typu plug-and-play, solidne wykonanie oraz ochrona przed przepięciem i przeciążeniem. Zawiera kabel do ładowania. Kompatybilna z Dreame.
Specyfikacje
| Numer artykułu | 3396 |
| EAN | 8721081225589 |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie dla marki | Dreame |
| Waga w gramach | 80 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Zawartość | 1× adapter GO SOLID! |
| Kolor | Czarny |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 0.4 A |
| Napięcie wyjściowe | 34 V |
| Pasuje do modelu: | Dreame R10 Pro steelstofzuiger, Dreame R10 Pro Aqua steelstofzuiger |
| Funkcje bezpieczeństwa | > Wysoka wydajność i niezawodność > Automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia > Automatyczne wyłączanie termiczne > Ochrona przed zwarciem i przepięciem > Niski poziom hałasu |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!

