Opis
GO SOLID! Ładowarka 15V jako zamiennik do Genius Invictus One SP-001A (11.1V) odkurzacza ręcznego. Kompatybilna z Genius Invictus One SP-001A. Zapewnia stabilne ładowanie oraz ochronę przed nadprądem i zwarciem. Kompaktowa konstrukcja ułatwia przechowywanie. Idealna jako zamiennik uszkodzonej lub zgubionej ładowarki. Napięcie wyjściowe: 15V. Zawartość opakowania: 1 x ładowarka GO SOLID!.
Specyfikacje
| EAN | 8721081225671 |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie dla marki | Genius |
| Waga w gramach | 80 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Zawartość | 1× adapter GO SOLID! |
| Kolor | Czarny |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 2 A |
| Napięcie wyjściowe | 15V |
| Pasuje do modelu: | Genius Invictus One SP-001A 11.1V handstofzuiger |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!

