Opis
GO SOLID! Ładowarka 27V kompatybilna z Rowenta X‑Pert 3.60 RH6921 odkurzacz pionowy bezprzewodowy
- Szczupła i lekka
- Bardzo długi przewód
- Wyjście 27V
- Inteligentna ochrona
Kompatybilna z Rowenta:
- Rowenta X‑Pert 3.60 RH6921 odkurzacz pionowy bezprzewodowy
- Rowenta X‑Pert 3.60 RH6973 odkurzacz pionowy bezprzewodowy
- Rowenta X‑Pert 3.60 RH7233 odkurzacz pionowy bezprzewodowy
Specyfikacje
| EAN | 8721081225626 |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie dla marki | Rowenta |
| Waga w gramach | 78 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Zawartość | 1× adapter GO SOLID! |
| Kolor | Czarny |
| Marka | GO SOLID! |
| Prąd wyjściowy (A) | 0.5 A |
| Napięcie wyjściowe | 27 V |
| Pasuje do modelu: | Rowenta X-Pert 360 RH6921 Steelstofzuiger |
| Funkcje bezpieczeństwa | Wysoka wydajność i niezawodność, Automatyczne wyłączanie w przypadku przeciążenia, Automatyczne wyłączanie termiczne, Ochrona przed zwarciem i przepięciem, Niski poziom hałasu |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!

