GO SOLID! Ładowarka 12V model KA1201A-1201000EU
84,72 0 (Incl. VAT)
Na stanie
Dostępny
Zamówione do 18:00, wysyłka dzisiaj
  • Łatwo zamówić bez konta
  • 6 miesięcy gwarancji
Opis
 GO SOLID! model KA1201A-1201000EU Ładowarka posiada następujące cechy:
  • Wyjście: 12V 1,5A
  • Smukła i lekka
  • Extra długi kabel
  • Inteligentna ochrona
Inteligentny system ochrony
Specyfikacje
Numer artykułu 1577
Waga w gramach 100
Kolor Czarny
Marka GO SOLID!
Typ złącza Dedykowane marce
Opakowanie Plastik
Zawartość opakowania 1x zasilacz
EAN 8721081204119
Instrukcja obsługi PDF online
Napięcie wejściowe 100 - 240 V
Prąd wyjściowy (A) 1.5 A
Napięcie wyjściowe 12 V