Opis
Kabel zasilający GO SOLID! jest zamiennikiem kabla zasilającego Harman Kardon Omni 20+. Kabel ma długość 180 cm, z wtyczką Euro z jednej strony i gniazdem C7 (proste) z drugiej. Kabel zasilający GO SOLID! ma jakość porównywalną z oryginalnym kablem zasilającym. Kabel zasilający jest zgodny z normami UE.
Specyfikacje
| Numer artykułu | 1161 |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla (cm) | 150 |
| Marka | GO SOLID! |
| EAN | 8721081203976 |
| Złącze | Dedykowane marce |
| Rozmiar | 1.5 M |
| Gwarancja | 1 Rok |
| Instrukcja obsługi | PDF online |
| Odpowiednie dla marki | Harman Kardon |
| Waga w gramach | 210 |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy (A) | 2 A |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Pasuje do modelu | Harman Kardon Omni 20 Plus |
| Zawartość | 1 x Kabel zasilający |
| Funkcje bezpieczeństwa | Wysoka wydajność i niezawodność, Automatyczne wyłączenie w przypadku przeciążenia, Automatyczne wyłączenie termiczne, Ochrona przed zwarciem i przepięciem |
Recenzje
Zostaw jako pierwszy recenzję!


